Příběh Foodly

Jmenuji se Ondřej Bažant a nápad založit společnost foodly.cz se u mě zrodil už více než před 3 lety. Nyní mi dovolte se s Vámi podělit o můj příběh na cestě za zdravým jídlem pro všechny.

Už od mala jsem byl vždy veden ke sportu a zdravém životnímu stylu. Na střední škole jsem studoval obor Počítače a IT, avšak již během studia jsem si uvědomil, že to pro mě není ta správná cesta. Začal jsem se tak více zaměřovat na sport a stal jsem se fitness trenérem. Tyto kroky mě postupně přivedly k práci v oblasti fitness, stal jsem se corporate managerem a následně GM v jednom z největších fitness center v České republice a Evropě.

Ani to pro mě však nebylo dostačující, a tak jsem po delším zvažování založil společnost Protěloimysl.cz. Tato společnost se zaměřuje především na zdravý životní styl ve firmách a PTM se věnuje přímo zaměstnancům a jejich dlouhodobému sezení. Společně s týmem PTM měníme lidem život na pracovišti stravou, fyzio a cvičením. Činnost v rámci této společnosti mi následně ukázala, že na českém trhu je problém sehnat kvalitní a zároveň chutné potraviny a doplňky.

Tak vzniklo foodly.cz, které má být spojováno s kvalitou a unikátností potravin pro každého. Pro změnu Vašeho životního stylu nemusíte dělat mnoho, stačí pouze chtít využívat kvalitní produkty a cítit se díky nim dobře.

Za mě a náš tým Vám mohu slíbit, že pro Vás budeme hledat a přidávat opravdu ty nejlepší a nejunikátnější produkty, které Vám pomohou zlepšit jak tělo, tak i mysl.

Ondřej Bažant
Zakladatel Foodly s.r.o.